Člověk
facebooktwittertwitter

Co nabízí IQRF?  Snadné instalace, rychlé řešení, úspory okamžitě. Existuje praktické a účelné smart řešení, jak šetřit energie. Kdo čekal, až to půjde snadno, má to. Je to tady. Bezdrátová technologie IQRF šetří náklady na kabeláže, kopání šachet a kanálků … atd. Inovace v technologiích jsou rychlejší než inflace, takže kdo může, investuje. Vidíte to ve fotovoltaice, tepelných čerpadlech a může se to rozšířit i do dalších oblastí. Možností, jak ušetřit, je nepřeberně.

Jedna z možností zde.

V dnešní době, kdy ceny energií závratně rostou, je rozumné investovat do úsporného dálkově řiditelného vytápění. Není nutné instalovat drahou a nepraktickou kabeláž, vše lze realizovat na baterie s garancí běhu po více než 5 let bez výměny. V jedné síti tak můžete mít termostatické hlavice
celé budovy, dálkově nastavíte režim vytápění a díky senzorům otevřených oken nebudete vytápět zbytečně místnosti, které to nepotřebují. Navíc díky rozvrhu vytápění budou místnosti včas připraveny na provoz, a to i s přihlédnutím ke stavu vnějšího prostředí.

Kontakt na IQRF Alliance

Pin It