Člověk
facebooktwittertwitter

Těžko. Nabídka musí být jiná a perspektivní, hlavně nejde jen o peníze.

Ajťáky dnes potřebují všichni, jsou přepláceni, přetahováni, přemlouváni a mohou si vybírat. Nerozhodují jen peníze za odvedenou práci, ale velkou roli hraje charakter práce, pozice firmy a vztahy v ní. Ideální je, když se může člověk ztotožnit s minulostí firmy i s její vizí – tedy například ryze česká firma s několikaletou tradicí a s vyhlídkou působení na evropských nebo světových trzích. Takovou firmou je IXTENT a jak hledá ajťáky, vidíte. :-) 

WANTED!

SAP aplikační konzultant, SAP senior konzultant, SAP Project Team Leader, SAP Team Head, přidejte se k nám a pracujte pro jedničku na trhu DMS!

 Kontakt: IXTENT, Lenka Kortanová, t.: +420 775 335 285, 

                                                                        lenka.kortanova@ixtent.com

IXTENT:

„Naší každodenní misí je tvořit digitální svět a bezpapírovou budoucnost, směřujeme k ambiciózní vizi být nejvyhledávanějším evropským partnerem pro správu dokumentů a digitální transformaci.“

Potřeba:

Obecná technická znalost prostředí SAP Znalost programování v libovolném objektovém jazyce (ABAP, Java, .NET, …) Znalost SQL a základních principů SQL databází.

Zásady:

- osobní přístup „rodinné firmy“

- flexibilita

- nové myšlenky a přístupy do praxe,

- nové technologie do praxe,

- vždy dokončit projekty,

- vyplňujeme trh mezi zákazníky (dost často korporacemi) a nepružnými korporacemi – výrobci technologií bez detailní znalosti businessu klientů.

Pin It