Člověk
facebooktwitter

Špičkoví mluvčí z celého světa budou přednášet o principech fungování naší mysli a dopadu tohoto revolučního porozumění na vzdělávání, obchod, vztahy, sporty a individuální zkušenosti.  

 

 

Konference je rozdělena do dvou dnů a každý den do dvou bloků. Dopoledne vystoupí řečníci, mezi nimiž je například Loredana Popasav, transformativní koučka v ČR spolupracující převážně s nejlepšími kreativními společnostmi, Martin Jotov, transformativní kouč, Michael Neill, supercoach, mezi jehož klienty patří členové královských rodin, nejlepší herci a manažeři světa nebo Dr. Amy Johnson, která se specializuje na zvyky a závislosti.

Z významných českých osobností vystoupí například Drahomíra Mandíková z Asahi Group nebo Jan Binar, ředitel společnosti McCann. Ze Slovenska přijede i skvělý sportovní mentální kouč Michal Kopčan. Každé odpoledne pak bude věnované workshopům, kterých bude celkem dvanáct druhů, 24 každý den.

Cílem konference je zaplnit mezeru ve vzdělání všeobecnou pravdou o tom, jak lidé fungují a jak dosáhnout skutečného potenciálu lidské mysli. Konference bude tlumočena do češtiny a angličtiny.

Porozumění lidské mysli – registrace zde

Všichni účastníci s dvoudenní vstupenkou nebo vstupenkou na páteční program jsou pozvaní také na křest českého vydání knihy Michaela Neilla Prostor uvnitř, který se bude konat za doprovodu jazz bandu a se sklenicí dobrého českého piva.

Soutěž o dvě vstupenky v hodnotě 13 000 Kč zde

Informace k soutěži zde

Pin It