Technologie
facebooktwittertwitter

Mladá kolínská firma přišla s překvapivým řešením digitální transformace výroby


Praha, Sci-line, 27.2.2019, aktualizováno 9.4.2019

Industry 4.0 v praxi - hledá se několik vývojářů

Lokalita: ideálně Brno a okolí, Pardubický kraj a Praha.

Zaměřený na techniku, méně na vztahy, tj. introvert, ale nikoliv asociální, tj. vyrovnaná povaha, bez potřeby se v kolektivu prosazovat.

Co nabízíme?

Práci na zajímavém startupu v oblasti strojírenství a automatizace
Možnost pracovat s moderními technologiemi dnešní doby jako je blockchain nebo reaktivní (actor-based) programování
Kariérní růst 
Přátelský kolektiv a profesionální zázemí 
Pružnou pracovní dobu, možnost home office

 

O čem to u nás bude?

Převážně používáme následující technologie: AKKA, Spring, Hibernate, Maven, Angular a samozřejmě Docker.
Naši týmovou spolupráci podporují nástroje: GIT, Teamcity, Jira.

 

Junior vývojář - více zde

Senior vývojář - více zde

 

O firmě

Unikátní řešení pro optimalizaci a zefektivnění výrobních procesů realizuje mladá firma 33A+ se sídlem v Kolíně. Praktické a ekonomicky výhodné změny v provozech směrem ke konceptu inteligentní výroby jsou výsledkem použití zcela unikátní platformy softwarových agentů, kteří se zapojují do výroby a průběžně zvyšují svou odbornost a schopnost řídit výrobu. Hluboká digitální transformace ve spojení s umělou inteligencí přináší efekty v podobě bezporuchové výroby a zvyšující se kvality a efektivity.

„Jsme odborníci v transformační digitalizaci organizací - učíme výrobní stroje a zařízení, jak mají myslet s pomocí digitálních agentů. Dokážeme nakonfigurovat agenta tak, aby byl schopen realizovat optimální řešení po jakoukoli situaci, která může nastat ve výrobním procesu. Pomocí SW agenta se za stroje stává autonomní či semiautonomní inteligentní zařízení, které získává zcela nové vlastnosti – může komunikovat s ostatními stroji, je schopno samo řídit svůj provozní režim, adaptuje se dle vnějších i vnitřních podmínek, může nabízet své služby a využívat další služby s pomocí jiných podpůrných agentů s cílem zvýšit produktivitu a agilitu výrobního procesu,“ říká Zdeněk Havelka, jednatel společnosti.

Zdeněk Havelka je autorem či spoluautorem řady projektů v oblasti zavádění umělé inteligence do procesů nejrůznějších subjektů, mezi kterými jsou ŠKODA AUTO, US Steel Košice, Nordic Steel či Stilmat ale také třeba MÚ Milevsko. Narodil se v 1967 v Moravské Třebové, vystudoval Bauhausuniversitaet Weimar, SRN - Fakulta architektury, doktorát získal na Maďarské akademii věd,  pracoval ve firmě A-21, v roce 2017 založil společnost 33A+.

Kontakt: Zdeněk Havelka, Tel.: +420 603463993, Havelka@33aplus.czwww.33aplus.cz 

Pin It