Člověk

Na FuckUp Night již vystoupila Eva Samková, Tomáš Čupr, Pasta Oner, Aňa Geislerová, Zbyněk Frolík a další desítky osobností českého byznysu, kultury, sportu a života.

 

 

FuckUp Nights je koncept pravidelných přednášek, během nichž se zajímavé osobnosti veřejného života dělí o své největší životní chyby, prohry a neúspěchy v životě i v práci. Založilo jej v roce 2012 pět přátel z Mexico City, kteří nejprve v úzkém kruhu hovořili o svých nezdarech. Kruh se ale neustále rozšiřoval a teď zahrnuje 80 zemí světa. Každý měsíc na FuckUp Nights v jednotlivých městěch vystoupí 3-4 osobnosti a vypráví o svých chybách a škobrtnutích. Koncem roku 2014 je začal v Praze pořádat Tomáš Studeník. Od té doby jich po městech celé České Republiky proběhlo přes čtyřicet, před více než desíti tisíci mladými lidmi, kteří si poslechli na 150 zbabraných příběhů.
 

 Nejbližší: 

Na brněnské FuckUp Night konané 16. května při příležitosti Veletrhu Věda Výzkum Inovace 2018 vystoupí náměstek primátora města Brna Matěj Hollan, mág virálních videí s milionem shlédnutí Michal Orsava, psycholog s vlastní židlí Patrik Procházka a nebo právnička z New Yorku, co se dala na dráhu standup comedy, Nora Kurzová.

Lístky: 

Lupeny seženete jen na internetu zdeprodej končí 15. května.

Pin It