Aktivity
facebooktwittertwitter

Kdo chtěl potěšit oko i srdce, našel - Kamiq, Scala, supersporty Lotus, novinky všech značek prodávaných v ČR a k tomu pár kuriozit, hlavně u motorek.

 

Sci-line, 15.4.2019 (LK)

Pro vystavovatele Nanotech-Europe jsme zajistili expresní online komunimkaci - detaily zde

Dalo se předpokládat, že tenhle trh bude plný novinek – především alternativní pohony a autonomie, ale Autoshow ovládli dealeři značek v ČR, takže až na výjimky bylo vše praktické, užitečné, krásné, luxusní i úsporné a hlavně reálné – tedy k mání. 

Tisková zpráva pořadatele k zahájení kompletně zde

Bylo tu Valeo se svými autonomními koncepty, byla tu i bělostná šestimístná Tesla a několik značek elektro-aut a hybridů. Bylo zřejmé, že distributoři aut s alternativními pohony na prolomení bariér trhu v ČR moc nevěří. Zatím je totiž rozvoj alternativních pohonů u nás ve hvězdách, přestože máme vlastní technologie i elektro-auta od Škodovky. Článek na téma českých nabíječek zde

Zájem vzbudilo využití nanotechnologií pro maziva automobilů. Výhradní distributor pro celou Afriku a Evropu - Nanotech-Europe dost šikovně využil vozu soutěžáka Jana Vonky Porsche 997 GT3 a představil řadu produktů, které jsou již na trhu. Přitom si návštěvníci stánku mohli užít třeba autentické video z celé erzety snímané z kabiny auta. O revolučních olejích podrobněji zde.

Nanotech-Europe bylo jedno z mála technologických překvapení na Autoshow, tak další možná někdy příště. Např. více z elektro-mobility nás čeká na 2. ročníku „e-salonu“, který bude od 14. listopadu opět v Letňanech.

Pin It